Buzdolaplarında MİGROS Hediye Çeki Kampanyası

Buzdolaplarında MİGROS Hediye Çeki Kampanyası

Cep telefonu numaranızın başında sıfır olmadan girebilirsiniz. *E-posta adresi kampanya katılım bilgilendirmesi için gereklidir. *Maksimum 16 karakter giriniz. *Faturanızı Yükleyin ( jpg , png, pdf ) Max 6 Mb (6000 Kb) yükleyinizÜrün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla iletişim bilgilerime ticari ileti gönderilmesine izin veriyorum.

LG Electronics Türkiye Müşteri kapsamında kişisel verilerimin ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi ve pazarlama analizi çalışmaları yapılması amacıyla işlenmesine, iş ortakları ile paylaşılmasına ve yurtdışına aktarılmasına izin veriyorum.Kampanya Sona Erme Tarihi: 7 Jan, 2023

Fatura Yükleme Bitiş Tarihi: 7.01.2023 

Katılım Koşulları

1. Bu kampanya 07 - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında LG Brandshop ve Teknosa satış noktalarında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.

2. Bu kampanya 21 - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Media Markt satış noktalarında geçerlidir.

3.Kampanyaya katılan tüketicinin adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir.

GR-F802HLHU.APZPLTK 500 TL Migros Çeki Hediye

GR-H802HLHJ.APZPLTK 500 TL Migros Çeki Hediye

GR-H802HQHJ.ASWPLTK 500 TL Migros Çeki Hediye

GN-H702HLHU.APZPLTK 500 TL Migros Çeki Hediye

GN-H702HQHU.ASWPLTK 500 TL Migros Çeki Hediye

GTL569PSAM.AVSPLTK 500 TL Migros Çeki Hediye

4. Kampanya süresi içerisinde yukarı belirtilen LG marka buzdolaplarından satın almış olan tüketicilere kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda 500 TL tutarından Migros Hediye Çeki gönderilecektir.

5. Tüketicinin kampanyaya katılım sürecini tamamlayabilmesi için: En geç 7 Ocak 2023 tarihine kadar http://www.lgkampanya.com adresindeki online katılım sayfasına; Ad, Soyadı, Telefon, E-posta, Adres, Fatura bilgilerini girmesi; Süpürge faturasının fotoğrafını net ve okunur şekilde yüklemesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan kampanya katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır. Bir seri no kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. Bir ürüne ilişkin olarak gerçekleştirilen birden fazla kayıtlarda, ilk önce kayıt yaptıran tüketicinin kaydı kabul edilecek ve hediyeye hak kazanacaktır. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Girilen bilgilerin eksiksiz ve kampanya katılım koşullarına uygun olması durumunda hediye gönderimi kampanya fatura yükleme bitiş tarihinden itibaren en geç 60 iş günü içerisinde kargo ile teslim edilecektir. Hediye ürün belirtilen süre içinde tarafınıza ulaşmadıysa LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni 444 6 543 (LGE) arayarak bilgi alınız

6. Gönderim sırasında üçüncü kişilerden kaynaklı oluşabilecek hasar, zarar, kayıp vb. durumlardan LG sorumlu değildir.

7. Hediye ürünün garanti kapsamında servis alması gerektiği durumlarda ürünün kutusunda bulunan LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından kaşelenmiş ve asıl ürün fatura bilgilerinin yazılı olduğu garanti belgesinin mutlaka ibraz edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde tüketici hediye ürün bakımındanTüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan doğan seçimlik hakları talep edemez.

8. Kampanya kapsamında satın alınan asıl üründe Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan doğan istisnalar hariç iade kabul edilmeyecektir. Asıl ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri ödenmesi durumunda hediye edilen ürünün de iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde asıl ürünün iadesi kabul edilmeyecektir.

9. Asıl ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri ödenmesi durumunda hediye edilen ürünün de iade edilmesi gerekmektedir, Hediyenin iade edilemediği durumlarda hediyenin piyasa değeri olarak belirtilen değeri iade edilecek tutar olan asıl ürün fatura bedelinden düşülecektir. Aksi halde iade kabul edilmeyecektir.

10. Bu kampanyaya katılmak için satın alınan ürünlerin, LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından ithal edilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde katılımcı kampanyadan yararlanamaz.

11. Bu kampanya başka bir LG kampanyası ile birleştirilemez.

12. LG Electronics Ticaret A.Ş. belirtilen kampanyanın tarih ve şartlarında değişiklik yapma veya tamamen iptal etme hakkını saklı tutar.

13. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaktır.

14. Daha fazla bilgiye LG Müşteri Bilgi Merkezi’nden 444 6 543 (LGE) ulaşılabilir.

15. Kullanıcı tarafından verilen tüm bilgiler LG’nin Gizlilik Politikası kapsamında işleme alınacaktır. Detaylı bilgi için LGE Electronics Ticaret A.Ş. LGE Kampanya Müşterileri için Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma Metnini inceleyiniz. https://www.lg.com/tr/kisisel-verilerinkorunmasi-gizliligi

16. Trendyol, n11 vs alınan ürünlerde kampanya katılımı olmayacak online alışverişlerde gönderim yapılmayacak