Dans Yarışması

Ödüllü Dans Yarışması (Kampanya Sona Erdi)

Cep telefonu numaranızın başında sıfır olmadan girebilirsiniz. *E-posta adresi kampanya katılım bilgilendirmesi için gereklidir.
Ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla iletişim bilgilerime ticari ileti gönderilmesine izin veriyorum.

LG Electronics Türkiye Müşteri kapsamında kişisel verilerimin ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi ve pazarlama analizi çalışmaları yapılması amacıyla işlenmesine, iş ortakları ile paylaşılmasına ve yurtdışına aktarılmasına izin veriyorum.Kampanya Sona Erme Tarihi: 1 Mar, 2023

Kazananlar

LG XBOOM 360 XO3 kazananı;

Mira Su Sevenler

 

LG XBOOM Go XG5 kazananı;

Özlem Koca

Ödüllü Dans Yarışması (Sona Erdi)

Katılım Koşulları

1. Bu yarışma 23.12.2022 saat 00.00 ve 07.01.2023 saat 23.59 tarihleri arasında aktif olacaktır.

2. Katılım formundaki bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde dolduran katılımcılar arasından seçilecek 1 kişi yeni LG XBOOM 360 XO3Q, 2 kişi yeni LG XBOOM Go XG5Q bluetooth hoparlör kazanacaktır.

3. Katılıma hak kazanabilmek için, adayların Türkiye'de ikamet ediyor olması ve yarışmaya katılım tarihinde 18 yaşından büyük olması gerekir.

4. Her başvuru sahibi aşağıdaki adımlarla yarışmaya katılacaktır: @lg_turkiye Instagram hesabında paylaşılan 2 farklı dans figürleri arasından herhangi birini yaparken reels çekerek kişisel hesabınızda #LGXBOOMGo hashtag’i ile paylaşmak, ardından lgkampanya.com adresindeki ilgili kampanya sayfasındaki katılım formunu reels paylaşım linki ile doldurması gerekmektedir.

5. Katılıma hak kazanabilmek için, adayların yarışmaya katıldıkları “Instagram reels” videolarının değerlendirmeye alınabilmesi için, reels videosunun paylaşıldığı Instagram hesabın herkese açık durumda olması gerekmektedir.

6. Katılımcıların değerlendirmeye alınmaları için kişisel hesaplarında paylaşılan “reels” videoları juri tarafından uygunluk ve yaratıcılık gibi kriterlere göre değerlendirilip kazananlar seçilecektir. Jüri Gülçin Uzunkaya, Eda Çakır, Merve Uludağ ve Dilbeste Çalışır’dan oluşmaktadır. Juri değerlendirmesinde katılımcıların Instagram hesabı takipçi ve aktiflik oranı kriterler arasında yer almaktadır.

7. Kazananların kendi takdirimize bağlı olarak seçileceğini onaylıyor ve kabul ediyorsunuz. Sonuç olarak, kazananların seçimine herhangi bir itirazda bulunma hakkınız olmayacaktır.

8. Yarışmanın kazananı, juri değerlendirmesi sonrasında 24.01.2023 tarihinde @lg_turkiye Instagram sayfasında ve lgkampanya.com web sitesinde açıklanacaktır.

9. Ödülü almak üzere seçilirseniz, ödülü alabilmeniz için LG Elektronics Türkiye ekibinden sorumlu kişi(ler) iletişim bilgilerinizi almak üzere sizlerle iletişime geçecektir. Bilgilerinizi göndererek, Gizlilik Politikasında açıklanan sınırlar dahilinde kullanılabileceğini kabul  etmiş olursunuz.

10. Uygun gördüğümüz şekilde bir katılımcının katılımını reddetme hakkına sahibiz. Bir katılımı reddetmek için sahip olabileceğimiz nedenler, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, aşağıdakilerden herhangi birini içeren veya bunlardan herhangi biri olan katılımlar içerir:

a. Katılım için yanlış veya diğer kişilerin kişisel bilgilerinin kullanılması.

b. Yinelenen katılımlar.

c. Katılımcının orijinal çalışması olmayan içerik.

d. Daha önce herhangi bir kampanyaya gönderilmiş içerik.

e. Tarafımızca belirlendiği şekliyle aşağıdakileri içeren bir katılım;

• Müstehcen; herhangi bir etnik, ırk, cinsiyet, din, meslek veya yaş grubunu gereksiz yere şiddet içeren veya aşağılayıcı; saygısız veya pornografik; çıplaklık.

• Alkol, yasa dışı uyuşturucular, tütün, ateşli silahlar/silahlar (veya herhangi birinin kullanımı).

• Güvenli olmayan veya tehlikeli görünebilecek tüm faaliyetler.

• Herhangi bir siyasi gündem veya mesaj.

• Müstehcen veya saldırgan materyal; her türlü nefret veya nefret grubu.

• Diğer kişiler veya şirketler hakkında karalayıcı, yanlış beyan eden veya küçük düşürücü sözler.

• LGE'nin ilişkilendirmek istediği olumlu görüntüler ve/veya iyi niyetle tutarsız ve/veya herhangi bir yasayı ihlal eden veya etik dışı veya yasa dışı mesajların veya görüntülerin iletilmesi.

• LG ses sistemleri başta olmak üzere, markanın tüm ütün gruplarına rakip kabul edilebilecek markalardan bahsedilmesi veya markaların görüntülenmesi veya markaların resmedilmesi.

• Katılımcıya ait olmayan ticari markalar, logolar veya telif hakkıyla korunan materyal veya izinsiz kullanılan materyal (şirket isimleri, fotoğraflar, sinema filmi veya televizyon programı klipleri veya ses klipleri, şarkılar, müzik besteleri, şarkı sözleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) içeren içerik, sanat eserleri veya web sitelerinde, televizyonda, filmlerde veya diğer ortamlarda yayınlanan görüntüler) veya telif hakları, ticari markalar, patentler, ticari sırlar, logolar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal eden veya ihlal eden, sözleşme ve lisans hakları, tanıtım veya mahremiyet hakları, manevi haklar veya diğer fikri mülkiyet hakları.

• Yaşayan veya ölmüş herhangi bir kişinin adlarının, amblemlerinin, suretlerinin, fotoğraflarının veya diğer tanımlayıcı unsurların tamamen veya kısmen izinsiz kullanımı.

f. Bu hüküm ve koşullarda belirtilen teslim süresi dışında gönderilen katılımlar.

g. Görüntülenemeyen katılımlar.

h. Eksik katılımlar.

i. Acenteler veya üçüncü taraflar aracılığıyla veya farklı yollarla gönderilen katılımlar.

11. Ödül, kazananların açıklandığı tarihten itibaren 40 gün içerisinde, stok durumuna uygun şekilde kargo veya kurye ile gönderilecektir.

12. Yarışma 18 yaşını doldurmuş ve Türkiye sınırları içerisinde ikamet eden tüm kullanıcılara açıktır.

13. LG Electronics Ticaret A.Ş (LG Türkiye) kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını tespit etmesi durumunda yarışmacının o ana kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

14. LG Türkiye, bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. Durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

15. Kazanılan ödül/lerin maddi karşılığının talebi mümkün değildir.

16. Katılımcılar uygulama dahilinde verdikleri kişisel bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ederler. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle kullanıcıya ulaşılamamasından, LG Türkiye kesinlikle sorumlu tutulamaz.

17. LG Türkiye kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. LG Türkiye’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi LG Türkiye’nin sorumluluğunda değildir.

18. LG Türkiye’nin yarışma şartlarını değiştirme, yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakına sahiptir.

19. LG Türkiye çalışanları bu yarışmaya katılsalar da değerlendirmeye tabii tutulmayacaklardır.

20. Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve hediye hakkının başka bir kişiye geçmesi durumundan LG Electronics sorumlu tutulamaz.

21. LG Türkiye katılımcının e-posta adresine ve kampanya kapsamında iletilen mobil telefon numarasına LG Türkiye ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar.

22. 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri kendilerine verilemez. LG Türkiye, 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan katılmalarından veya yarışmaya bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz.

23. Yarışmada verilecek olan hediyeler ikinci kişilere aktarılmaz, satılamaz veya nakit karşılığı talep edilemez.

24. Girilen kişisel bilgiler LG Electronics Ticaret A.Ş. gizlilik politikası http://www.lg.com/tr/privacy kapsamında korunacaktır.

25. Bu kampanya başka bir LG kampanyası ile birleştirilemez.

26. Gönderim sırasında üçüncü kişilerden kaynaklı oluşabilecek hasar, zarar, kayıp vb. durumlardan LG sorumlu değildir.

27. Kampanyaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.