LG OLED & QNED - Opet Kampanyası

LG - Opet Aralık Kampanyası

Cep telefonu numaranızın başında sıfır olmadan girebilirsiniz. *Teyit amaçlı cep telofunu numaranızı tekrar giriniz. *E-posta adresi kampanya katılım bilgilendirmesi için gereklidir. *Maksimum 16 karakter giriniz. *Maksimum 12 karakter giriniz. (Ürün seri numarasını TV'nizin arkasından, TV'nizin kutusundan veya montaj servis formundan öğrenebilirsiniz) *Faturanızı Yükleyin ( jpg , png, pdf ) Max 6 Mb (6000 Kb) yükleyiniz


*Servis Tarafından Hazırlanan Kurulum Montaj Formunu Yükleyin ( jpg , png, pdf ) Max 6 Mb (6000 Kb) yükleyiniz


Faturası şirket adına olan müşterilerin aşağıdaki alanı doldurmaları zorunludur. İmza Sirküsü Yükleyin ( jpg , png, pdf ) Max 6 Mb (6000 Kb) yükleyinizÜrün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla iletişim bilgilerime ticari ileti gönderilmesine izin veriyorum.

LG Electronics Türkiye Müşteri kapsamında kişisel verilerimin ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi ve pazarlama analizi çalışmaları yapılması amacıyla işlenmesine, iş ortakları ile paylaşılmasına ve yurtdışına aktarılmasına izin veriyorum.Kampanya Sona Erme Tarihi: 15 Jan, 2023

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

** Satın alınan her ürün için ayrı başvuru yapılması zorunludur

*** Son Katılım : 15 Ocak 2023

Katılım Koşulları

1- Bu kampanya 1-19 Aralık 2022 tarihleri arasında satın alınan seçili LG OLED ve QNED modelleri için geçerli olup, stoklarla sınırlıdır

2- Kampanya kapsamında OLED83G26LA modeli 8.000 TL, OLED83C24LA modeli 6.000 TL, OLED77G26LA modeli 6.000 TL, OLED77C24LA modeli 5.000 TL, OLED65G26LA modeli 4.000 TL, OLED65C24LA modeli 3.000 TL, OLED65CS6LA modeli 3.000 TL, OLED55G26LA modeli 3.000 TL, OLED55C24LA modeli 2.000 TL, OLED55CS6LA modeli 2.000 TL, OLED65A2LA modeli 2.000 TL, OLED48A2LA modeli 1000 TL, 86QNED916PA modeli 4.000 TL ve 75QNED916PA modeli 3.000 TL tutarında Opet yakıt puan hediyeli olacaktır. Tüketicilerin kampanya çerçevesinde tedarik edilecek hediye promosyon hakkından faydalanabilmeleri için kampanya tarihleri içerisinde belirtilen modelden satın almış olmaları, satın aldıkları ürünün kurulumunu LG yetkili servisine yaptırmaları ve 15 Ocak 2023 tarihine kadar www.lgkampanya.com adresindeki ilgili katılım formunu doldurmaları gerekmektedir. Hediye hakkından yararlanılabilmesi için ürün kurulumu yapılması şarttır. Satın alınan TV’nin kurulumunun gerçekleştirilmemiş olması veya online katılım formunun belirtilen tarihe kadar doldurulmaması halinde tüketici kampanyadan faydalanamaz ve kendisine ilave bir hak tanınmaz. Bir ürüne ilişkin olarak gerçekleştirilen birden fazla kurulum kaydı olması durumunda, ilk önce kurulum yaptıran tüketicinin kaydı kabul edilecek ve bu tüketici hediyeye hak kazanacaktır.

3- www.lgkampanya.com adresinden yapılan başvuruların eksiksiz ve doğru olması durumunda, başvuruyu yapan tüketicilere, başvuru tarihini takip eden 15 iş günü içerisinde, LG Türkiye tarafından SMS yolu ile kampanyadan kazandıkları hediye ile ilgili olarak bilgilendirme yapılacaktır. Kendilerine başvuru sırasında paylaştıkları cep telefonu ile bilgilendirme yapılmayan tüketicilerin başvuruları geçersiz olabilir veya LG Türkiye’ye ulaşmamış olabilir. Başvuruyu yapmalarını takip eden 15 iş günlük sürenin içerisinde tarafına herhangi bir SMS ulaşmayan tüketiciler başvuruları ile ilgili olarak LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni 444 6 543 (LGE) arayarak veya https://www.lg.com/tr/destek/musteri-destek/whatsapp adresinde detayları belirtilen LG Türkiye WhatsApp destek hattından sorgulama yapabilirler.

4-Başvurusu LG Türkiye tarafından onaylanan tüketicinin kampanyadan kazandığı hediye yakıt puan tüketicinin katılım formunda belirtmiş olduğu cep telefonuna OPET tarafından yüklenecektir. Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden (e-mail adresi, cep telefonu numarası, vb.) dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir. Katılımcılar, girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve kampanya koşullarına uygun olması durumunda, kampanyadan faydalanabilecektir. Tüketicinin cep telefonuna yüklenen hediye yakıt puanı 31 Mart 2023 tarihine kadar sadece Paro sistemine dahil olan ve hâlihazırda Opet Kart işlemlerinin gerçekleştirildiği tüm Opet ve Sunpet istasyonlarında akaryakıt (Benzin, Motorin) alımlarında parçalı veya tüm olarak harcanabilecek olup, otogazda (LPG) geçerli olmayacaktır. OPET istasyonlarında ödeme sırasında tüketicinin kampanyaya kayıtlı cep telefonunu yanında bulundurması zorunludur. Tüketicinin ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen doğrulama şifresini OPET istasyonlarındaki market görevlisine iletmesi gerekmektedir. Kullanılmayan hediye yakıt puanlar 31 Mart 2023 tarihinde silinmiş olacaktır.

5- Çeyizlik paketi satın alan müşterilerin, kampanyadan faydalanabilmeleri için 31 Nisan 2023 tarihine kadar kurulum yapmaları gerekmektedir. Çeyiz paketi kaydı oluşturan müşteriler, kurulum sonrası, kurulum belgesi ve fatura bilgilerini çağrı merkezi üzerinden ileterek kampanyadan faydalanacaktır. Belirtilen tarihe kadar kurulum yapmayan müşteri, kampanyadan faydalanamayacaktır. Puan son kullanım tarihleri sadece çeyizlik paketi müşterileri özelinde yüklenme tarihine göre güncellenecektir.

6- Kampanya kapsamında satın alınan asıl üründe Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan doğan istisnalar hariç iade kabul edilmeyecektir. Asıl ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri ödenmesi durumunda hediye edilen ürünün de iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde asıl ürünün iadesi kabul edilmeyecektir.

7- Bu kampanyaya katılmak için satın alınan ürünlerin, LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından temin edilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde katılımcı kampanyadan yararlanamaz.

8- Bu kampanya başka bir LG kampanyası ile birleştirilemez, hediye edilen ürünler ayrıca satılamaz, devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. LG Türkiye ve Opet belirtilen kampanyanın tarih ve şartlarında değişiklik yapma veya tamamen iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaktır.

9- LG Electroincs Türkiye her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklikler www.lgkampanya.com sitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.

10- Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye LG Müşteri Bilgi Merkezi’nden 444 6 543 (LGE) ulaşılabilir.