LG Oled Yılbaşı Anketi

LG Oled Yılbaşı Anketi

Cep telefonu numaranızın başında sıfır olmadan girebilirsiniz. *E-posta adresi kampanya katılım bilgilendirmesi için gereklidir.
Ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla iletişim bilgilerime ticari ileti gönderilmesine izin veriyorum.

LG Electronics Türkiye Müşteri kapsamında kişisel verilerimin ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi ve pazarlama analizi çalışmaları yapılması amacıyla işlenmesine, iş ortakları ile paylaşılmasına ve yurtdışına aktarılmasına izin veriyorum.Kampanya Sona Erme Tarihi: 25 Dec, 2022

Katılım Koşulları

1. Katılımcılar anket dahilinde verdikleri kişisel bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ederler. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle kullanıcıya ulaşılamamasından, LG Türkiye kesinlikle sorumlu tutulamaz. 2. LG Türkiye kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. LG Türkiye’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi LG Türkiye’nin sorumluluğunda değildir. 3. LG Türkiye’nin katılım şartlarını değiştirme, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkı saklıdır. 4. LG Türkiye katılımcının e-posta adresine ve kampanya kapsamında iletilen mobil telefon numarasına LG Türkiye ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. 5. LG Türkiye, 18 yaşından küçüklerin kampanyaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan katılmalarından veya yarışmaya bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz. 6. Kampanyaya katılan herkes katılım şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.