LG UltraGear ile Babalar Gunu Pubg Turnuvasi

Cep telefonu numaranızın başında sıfır olmadan girebilirsiniz. *E-posta adresi kampanya katılım bilgilendirmesi için gereklidir.
Ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla iletişim bilgilerime ticari ileti gönderilmesine izin veriyorum.

LG Electronics Türkiye Müşteri kapsamında kişisel verilerimin ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi ve pazarlama analizi çalışmaları yapılması amacıyla işlenmesine, iş ortakları ile paylaşılmasına ve yurtdışına aktarılmasına izin veriyorum.Kampanya Sona Erme Tarihi: 19 Jun, 2022

Katılım Koşulları

1. Bu yarışma 17.06.2022 ve 19.06.2022 tarihleri arasında etkinlik alanında aktif olacaktır. 2. Yarışmada parkururu en kısa sürede bitiren kazanana LG PL2 Hoparlör hediyesi verilecektir. 3. Kazananların hediyesi etkinlik sırasında verilecektir. 4. Yarışma tüm kullanıcılara açıktır. 5. Kazanılan ödülün karşılığının talebi mümkün değildir. 6. Katılımcılar uygulama dahilinde verdikleri kişisel bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ederler. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle kullanıcıya ulaşılamamasından, LG Türkiye kesinlikle sorumlu tutulamaz. 7. LG Türkiye kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. LG Türkiye’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi LG Türkiye’nin sorumluluğunda değildir. 8. LG Türkiye’nin yarışma şartlarını değiştirme, yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkı saklıdır. 9. LG Türkiye çalışanları bu yarışmaya katılsalar da değerlendirmeye tabii tutulmayacaklardır. 10. Yarışma kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, LG Türkiye sorumlu tutulamaz. 11. LG Türkiye katılımcının e-posta adresine ve kampanya kapsamında iletilen mobil telefon numarasına LG Türkiye ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılır. 12. Kampanyaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. 13.Etkinlik alanında LG Türkiye, yarışmacıların fotoğrafları çekme hakkına sahiptir.