LG ultragear Vatan Bilgisayar Gist Kampanyası

LG UltraGear - Vatan Bilgisayar GİST Kampanyası

*E-posta adresi kampanya katılım bilgilendirmesi için gereklidir. Cep telefonu numaranızın başında sıfır olmadan girebilirsiniz.
Ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla iletişim bilgilerime ticari ileti gönderilmesine izin veriyorum.

LG Electronics Türkiye Müşteri kapsamında kişisel verilerimin ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi ve pazarlama analizi çalışmaları yapılması amacıyla işlenmesine, iş ortakları ile paylaşılmasına ve yurtdışına aktarılmasına izin veriyorum.Kampanya Sona Erme Tarihi: 19 Sep, 2022

Katılım Koşulları

LG ULTRAGEAR & VATAN BİLGİSAYAR GİST Kampanyası Katılım Koşulları 1- Bu kampanya 16 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında Vatan Bilgisayar online veya mağazadan satın alınan LG UltraGear 27GN880, 38GN950 , 27GN650, 32GP83 ve 32GN650 modelleri için geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. 2- Kampanya kapsamında belirtilen kupon kodu ile alınan LG UltraGear 27GN880, 38GN950 , 27GN650, 32GP83 ve 32GN650 modelleri için %3 ek indirim Vatan Bilgisayar mağaza ve online mağazada geçerlidir. 3- Tüketicilerin kampanya çerçevesinde tedarik edilecek kupon hakkından faydalanabilmeleri için 16-17-18 Eylül 2022 tarihleri içerisinde www.lgkampanya.com adresindeki ilgili katılım formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmuş ve göndermiş olması, Devamında çıkan mesajda bulunan kupon kodunu kayıt etmiş olması gerekmektedir. Online katılım formunun belirtilen tarihe kadar doldurulmaması halinde tüketici kampanyadan faydalanamaz ve kendisine ilave bir hak tanınmaz. 4- www.lgkampanya.com adresinden yapılan formun eksiksiz ve doğru doldurulmuş olması durumunda, formu doldurmuş olan tüketicilere, bir pop up mesajı ile indirim kodu paylaşılacaktır. Tüketici bu indirim kodunu 30 Eylül 2022 tarihine kadar Vatan Bilgisayar online ve mağaza alışverişlerinde belirtilen modellerde kullanmak üzere kaydetmelidir. 5- Bu kampanyaya katılmak için satın alınan ürünlerin, LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından temin edilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde katılımcı kampanyadan yararlanamaz. 6- Bu kampanya başka bir LG kampanyası ile birleştirilemez, hediye edilen ürünler ayrıca satılamaz, devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. 7- Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye LG Müşteri Bilgi Merkezi’nden 444 6 543 (LGE) ulaşılabilir.