LG UltraGear Yeni Oyun Monitörleri & GeForce NOW Kampanyası

LG UltraGear Yeni Oyun Monitörleri & GeForce NOW Kampanyası

Cep telefonu numaranızın başında sıfır olmadan girebilirsiniz. *Teyit amaçlı cep telofunu numaranızı tekrar giriniz. *E-posta adresi kampanya katılım bilgilendirmesi için gereklidir. *Maksimum 16 karakter giriniz. *Faturanızı Yükleyin ( jpg , png, pdf ) Max 6 Mb (6000 Kb) yükleyiniz


Faturası şirket adına olan müşterilerin aşağıdaki alanı doldurmaları zorunludur. İmza Sirküsü Yükleyin ( jpg , png, pdf ) Max 6 Mb (6000 Kb) yükleyinizÜrün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla iletişim bilgilerime ticari ileti gönderilmesine izin veriyorum.

LG Electronics Türkiye Müşteri kapsamında kişisel verilerimin ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi ve pazarlama analizi çalışmaları yapılması amacıyla işlenmesine, iş ortakları ile paylaşılmasına ve yurtdışına aktarılmasına izin veriyorum.Kampanya Sona Erme Tarihi: 19 Feb, 2023

**Kampanya 20.01.2023 - 19.02.2023 tarihleri arasında alınan seçili LG Monitör modellerinde geçerlidir.

**En geç 24.02.2023 tarihine kadar kampanya katılım formu gönderilmelidir.

**28.02.2023 tarihinden önce belirtilen hediye üyelik kodu SMS ve e-mail yolu ile gönderilecektir.

**Alınan kodların 31.03.2023 tarihine kadar aktif yapılması zorunludur. (Kodu nasıl aktif yapabilirim?

**Satın alınan her ürün için ayrı başvuru yapılması zorunludur.

Son Fatura Yükleme Tarihi: 24 Şubat 2023

Katılım Koşulları

 

**Kampanya 20.01.2023 - 19.02.2023 tarihleri arasında alınan seçili LG Monitör modellerinde geçerlidir.

**En geç 24.02.2023 tarihine kadar kampanya katılım formu gönderilmelidir.

**28.02.2023 tarihinden önce belirtilen hediye üyelik kodu SMS ve e-mail yolu ile gönderilecektir.

**Alınan kodların 31.03.2023 tarihine kadar aktif yapılması zorunludur. (Kodu nasıl aktif yapabilirim?

**Satın alınan her ürün için ayrı başvuru yapılması zorunludur.

1. Bu kampanya 20 Ocak 2023 - 19 Şubat 2023 tarihleri arasında sadece Vatan, Media Markt, Teknosa, Nethouse, İtopya, GPN, Ince Hesap satış noktalarında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.

2. Kampanyaya katılan tüketicinin adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir.

3. Kampanya süresi içerisinde LG marka 24GQ50F-B.APD ve 27GQ50F-B.APD Model monitör satın almış olan tüketicilere kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda 3 Aylık GeForce Now powered by GamePlus üyelik ( 24GQ50F-B.APD Modelinde geçerlidir ) veya 6 Aylık GeForce Now powered by GamePlus üyelik ( 27GQ50F-B.APD Modelinde geçerlidir ) hediye kodu olarak son kullanıcılara mail ve sms yolu ile gönderimi yapılacaktır.

4. Tüketicinin kampanyaya katılım sürecini tamamlayabilmesi için: En geç 24 Şubat 2023 tarihine kadar http://www.lgkampanya.com adresindeki online katılım sayfasına; Ad, Soyadı, Telefon, E-posta, Fatura bilgileri ve model numarasının girmesi; İlgili Monitör faturasının fotoğrafını net ve okunur şekilde yüklemesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan kampanya katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır. Bir seri no kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. Bir ürüne ilişkin olarak gerçekleştirilen birden fazla kayıtlarda, ilk önce kayıt yaptıran tüketicinin kaydı kabul edilecek ve hediyeye hak kazanacaktır. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Girilen bilgilerin eksiksiz ve kampanya katılım koşullarına uygun olması durumunda 28 Şubat 2023 tarihine kadar hediye üyelik kodu gönderimi sms ve mail yoluyla yapılacaktır. Gönderilen Hediye kodların 31 Mart 2023 tarihine kadar Turkcell GamePlus GeForce NOW platformundan aktive edilip üyeliklerin başlatılması gerekmektedir. 31 Mart 2023 tarihinden sonra kullanılmamış üyelik kodları pasif (kullanım dışı) hale geçecektir. Hediye üyelik kodu belirtilen süre içinde tarafınıza ulaşmadıysa LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni 444 6 543 (LGE) arayarak bilgi alınız.

5. Kampanya kapsamında satın alınan asıl üründe Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan doğan istisnalar hariç iade kabul edilmeyecektir. Asıl ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri ödenmesi durumunda hediye edilen ürünün de iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde asıl ürünün iadesi kabul edilmeyecektir.

6. Asıl ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri ödenmesi durumunda hediye edilen ürünün de iade edilmesi gerekmektedir, Hediyenin iade edilemediği durumlarda hediyenin piyasa değeri olarak belirtilen değeri iade edilecek tutar olan asıl ürün fatura bedelinden düşülecektir. Aksi halde iade kabul edilmeyecektir.

7. Bu kampanyaya katılmak için satın alınan ürünlerin, LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından ithal edilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde katılımcı kampanyadan yararlanamaz.

8. Bu kampanya başka bir LG kampanyası ile birleştirilemez.

9. LG Electronics Ticaret A.Ş. belirtilen kampanyanın tarih ve şartlarında değişiklik yapma veya tamamen iptal etme hakkını saklı tutar.

10. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaktır.

11. Daha fazla bilgiye LG Müşteri Bilgi Merkezi’nden 444 6 543 (LGE) ulaşılabilir.

12. Kullanıcı tarafından verilen tüm bilgiler LG’nin Gizlilik Politikası kapsamında işleme alınacaktır. Detaylı bilgi için LGE Electronics Ticaret A.Ş. LGE Kampanya Müşterileri için Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma Metnini inceleyiniz. https://www.lg.com/tr/kisisel-verilerinkorunmasi-gizliligi