Ramazan Buzdolabı Migros Çek Kampanyası

Cep telefonu numaranızın başında sıfır olmadan girebilirsiniz. *Teyit amaçlı cep telofunu numaranızı tekrar giriniz. *E-posta adresi kampanya katılım bilgilendirmesi için gereklidir. Faturanızı Yükleyin ( jpg , png, pdf )


Kurulumunuzu Yükleyin ( jpg , png, pdf )Ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla iletişim bilgilerime ticari ileti gönderilmesine izin veriyorum.

LG Electronics Türkiye Müşteri kapsamında kişisel verilerimin ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi ve pazarlama analizi çalışmaları yapılması amacıyla işlenmesine, iş ortakları ile paylaşılmasına ve yurtdışına aktarılmasına izin veriyorum.Kampanya Sona Erme Tarihi: 6 May, 2022

Ramazan Buzdolabı Migros Çek Kampanyası

Katılım Koşulları

1.Bu kampanya 04Nisan 2022 – 30 Nisan 2022 tarihleri arasında sadece LG Brandshop, MediaMarkt ve Teknosa satış noktaları ve bu kanallara ait online satış noktalarında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. 2.Kampanyaya katılan tüketicinin adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir. 3.Kampanya süresi içerisinde LG marka Yıkama Kurutmalı Çamaşır makinesi veya seçili buzdolaplarında (GR-F802HLHU,GR-H802HQHJ,GR-H802HLHJ,GN-H702HQHU,GN-H702HLHU) satın almış olan tüketicilere kampanya koşullarını yerine getirmeleri halinde 500TL değerinde Migros hediye dijital kuponu gönderimi yapılacaktır. 4. Tüketicinin kampanyaya katılım sürecini tamamlayabilmesi için: En geç 30 Nisan 2022 tarihine kadar http://www.lgkampanya.com adresindeki online katılım sayfasına; Ad, Soyadı, Telefon,TC no, E-posta, Adres, Fatura, kurulum evrağı bilgilerini girmesi ; Çamaşır makinesi veya Buzdolabı faturasının fotoğrafını ve kurulum evrağının net ve okunur şekilde yüklemesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan kampanya katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır. Bir seri no kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. Bir ürüne ilişkin olarak gerçekleştirilen birden fazla kayıtlarda, ilk önce kayıt yaptıran tüketicinin kaydı kabul edilecek ve hediyeye hak kazanacaktır. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Girilen bilgilerin eksiksiz ve kampanya katılım koşullarına uygun olması durumunda hediye gönderimi en geç 15 gün içerisinde mail ile teslim edilecektir. Hediye kod maili belirtilen süre içinde tarafınıza ulaşmadıysa LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni 444 6 543 (LGE) arayarak bilgi alınız. Belirtilen süre içerisinde online katılım sayfasından başvurularını eksiksiz ve hatasız tamamlamayan tüketiciler kampanyadan faydalanamazlar.